צור קשר

לשירותך תמיד

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב

כוכבית (*) הינה שדה חובה

בקרה הנדסית

בקרה הנדסית

ב AMCG תשתיות ותחבורה אנו מאמינים כי בקרה הנדסית הינה חלק חיוני  בניהול הפרויקט לאורך כל שלבי חייו. לשם כך תהליך בקרה הנדסית צריך להתקיים מתחילתו של הפרויקט (שלב התכנון) ועד לסיומו (סוף שלב הביצוע).

בקרה הנדסית עוסקת במעקב אחר התקדמות היבטים הנדסיים של הפרויקט. לצורך ביצוע בקרה הנדסית מקיפה ומיטבית, אנו משלבים את היכולות, הניסיון והמתודולוגיות הן בתחומי ההנדסה האזרחית והן בתחומי הבקרה, ממגוון רחב של פרויקטים הנדסיים שבצענו, ויוצרים שילוב יכולות ייחודי המבטיח ללקוחותינו את המיטב משני העולמות.

המומחיות שלנו הינה בקרה הנדסית לאורך חיי הפרויקט:

בשלב התכנון: בדיקת התוכניות עפ"י הדיסציפלינות הרלוונטיות, בדיקת עמידה באפיון/פרוגראמה שהוגדרה ויעדי הפרויקט, בדיקת התיאום בין התוכניות השונות ובין הדיסציפלינות השונות, בדיקת מפרטים, כתבי כמויות ואומדנים לפני יציאה למכרז.

בשלב הביצוע: מעקב ובקרה כי הפרויקט מבוצע על פי התוכניות והמפרטים שבחוזה, בקרה על תהליך הניהול של מנהל הפרויקט בהיבטי לו"ז, תקציב, איכות ותכולה, בקרה על שינויים, תוספות וחריגות צפויות.

המומחים שלנו מביאים ניסיון מקצועי עשיר ועדכני הן בהיבטים ההנדסיים והן בהיבטי הבקרה. הם מכירים היטב את סביבת הפעולה ומחויבים בצורה מלאה לאינטרסים של הלקוח.

 

 

נשמח לעמוד לשירותך

צור קשר