צור קשר

לשירותך תמיד

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב

כוכבית (*) הינה שדה חובה

הגישה שלנו

יכולת ייחודית של שילוב הנדסה אזרחית עם הנדסת תעשיה וניהול

אנו מאמינים כי ניהול הפרויקט צריך להיות בשותפות מלאה עם הלקוח תוך ראיית תפעול בר קיימא של הפרויקט. לצורך כך אנו מתחילים בתיאום ציפיות הכולל את הבנת הצורך בפרויקט, הבנת האילוצים והסיכונים לפרויקט, הגדרת תהליכי העבודה המותאמים לפרויקט וללקוח, המבוססים על ניסיון עשיר ומתודולוגיות בינלאומיות מוכחות, והגדרת כוח האדם הנדרש למימוש הפרויקט. תהליך העבודה כולל יצירת מטה מקצועי רב-תחומי המלווה את הפרויקט לאורך זמן, חותר ליישומו לאורך כל חייו ומייצר קפיצת מדרגה בדרך ניהולו בצורה שקופה ותוך דיווח מלא.

הגישה שלנו
התמחות בניהול אפקטיבי של פרויקטים בדגש על ניהול ואינטגרציה של לוחות זמנים, ניהול ובקרה תקציבית, ניהול והפחתת סיכונים. ניסיון רב  בהקמת מנהלות, ניהול צוותים רב תחומיים ואינטגרציה בפרויקטים לאומיים, פיתוח מתודולוגיות חדשניות בתחומי ניהול פרויקטים, בעולמות הבינוי, התחבורה, התשתיות והטכנולוגיות.


אודות 

AMCG תשתיות ותחבורה הינה חברת בת של חברת הניהול והייעוץ הוותיקה AVIV AMCG. החברה הוקמה בשנת 2008 ומנהליה, העובדים בשנים האחרונות בחברת האם שאבו את ערכי המצויינות והמחוייבות המנחים את העבודה בחברה. צוות הניהול בחברת AMCG תשתיות ותחבורה הינו בעל ניסיון רב ומוכח בניהול פרויקטים מורכבים. החברה בעלת ניסיון נרחב בהקמה וניהול מנהלות, פרויקטים הכוללים תיאום, אינטגרציה והשמת הידע המקצועי בנושאי תכנון, תחבורה, תשתיות, עריכת סקרים והכנת מסדי נתונים, כמו גם הכנת תכניות עבודה, ניהול תקציב וניהול סיכונים.

מתודולוגיות הניהול של AMCG תשתיות ותחבורה נגזרו ממתודולוגיות הניהול אשר פותחו בחברת האם במסגרת התמחותה בניהול הקמה של פרויקטים בתעשיה עתירת הידע, ומיושמות על ידה גם בתחומי ניהול התכנון, פרויקטי תחבורה, בינוי, איכות הסביבה והתשתיות.

החזון - שותפים מועדפים לניהול המשיגים תוצאות לאורך זמן

קו